• salnamefadak@gmail.com
  • 025-38803030
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

سررسید 1402 هدیه ای نفیس

یکشنبه, 31 مرداد 1400

سررسید 1402 هدیه ای نفیس

در روزهای اولیه سال، یعنی همان روزهای عید نوروز که تقریبا تمامی افراد و همچنین صاحبان مشاغل، مدیران شرکت ها و کارخانه ها قصد دادن یک هدیه کاربردی و ارزشمند به دوستان، اقوام، آشنایان، پرسنل شرکت و مدیران شرکت های همکار دارند، سررسید می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد، که به این جهت می توان به موسسات چاپ و آژانس های تبلیغاتی متعددی مراجعه کرد و محصولاتشان و به خصوص تقویم و سررسید هایشان را مقایسه و بررسی نمود. سررسیدها و سالنامه های بسیار متنوعی از جهت جنس، قطع و طرح در شرکت های تبلیغاتی تولید و ارائه می شود.

با توجه به موارد ذکر شده از قبیل جنسِ جلدِ سررسید به علت تنوع، قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود، که می توان برای طبقات متفاوت افرادی که می خواهید هدیه دهید سررسیدهای مقرون به صرفه تر و یا لوکس تری را تهیه کنید. سالنامه های با جلد سلفون قیمت پایینتری نسبت به سایر سررسیدها دارند و به همین ترتیب سررسیدهای با جلد چرم ( ایرانی و خارجی)، گالینگور جلدهای لوکس تری دارند و طبیعتاً سررسید تولید شده با این جلدها گران تر، نفیس تر و خاص پسند نیز خواهد بود، البته سررسیدهای با جلد سلفونی به جهت طرحی که روی گلاسه چاپ می شود می تواند طرح های متفاوتی داشته باشد.

در برخی شرکت های تبلیغاتی سررسیدها به شکل ها و قطع های متنوع و حتی در قالب های خلاقانه ای تولید می شود که جدا از موارد جنس جلد و کاغذ سررسید، باعث چشمگیر شدن و ارزشمندتر شدن سررسید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می شود.

رنگ جلد سررسید نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، برخی افراد از سررسیدهایی که رنگ داخلی و جلد سِت می باشند استقبال می کنند، برخی علاقه مند به سررسیدهایی با رنگ های روشن و یا ترکیب شده از رنگ های مختلف هستند، عده ای رنگ های سنگین تر (بخصوص مدیران شرکت ها) مانند قهوه ای و سورمه ای را می پسندند.

بهتر است در تهیه ی سررسیدهای تبلیغاتی موارد ذکر شده و همچنین کیفیت چاپ و صحافی را با دقت در نظر داشته باشید تا هدیه ی به صرفه، مفید و تاثیرگذار را ارائه دهید.