نکات خرید سررسید و سالنامه با کیفیت 1401 و تمام جزئیات مربوط به آن

با گذشت سالیان سال و پیشرفت تکنولوژی در زندگی روزمره انسان ها، شاید تصور کنید که دیگر استفاده از تقویم های کاغذی مانند تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه به پایان رسیده و ابزارهایی مانند موبایل، تبلت جایگزین آنها شده اند. اما این تصوری کاملا غلط است و هنوز هم تقویم ها و سررسیدها در منزل و محل کار مورد استفاده قرار می گیرند. همچنان اغلب افراد جامعه سررسید را به عنوان یکی از نیازهای اساسی خود احتیاج دارند و این مهم فرصتی را ایجاد می کند تا صاحبان مشاغل و کسب و کارها با صرف هزینه ای پایین تر نسبت به سایر تبلیغات بتوانند در مدت زمانی نزدیک به یک سال در مقابل دید مشتریان و مخاطبان قرار بگیرند.

سررسید وزیری عمومی 99

سررسید وزیری عمومی 99

با گذشت سالیان سال و پیشرفت تکنولوژی در زندگی روزمره انسان ها، شاید تصور کنید که دیگر استفاده از تقویم های کاغذی مانند تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه به پایان رسیده و ابزارهایی مانند موبایل، تبلت جایگزین آنها شده اند. اما این تصوری کاملا غلط است و هنوز هم تقویم ها و سررسیدها در منزل و محل کار مورد استفاده قرار می گیرند. همچنان اغلب افراد جامعه سررسید را به عنوان یکی از نیازهای اساسی خود احتیاج دارند و این مهم فرصتی را ایجاد می کند تا صاحبان مشاغل و کسب و کارها با صرف هزینه ای پایین تر نسبت به سایر تبلیغات بتوانند در مدت زمانی نزدیک به یک سال در مقابل دید مشتریان و مخاطبان قرار بگیرند. بسیاری از افراد به خصوص کارمندان در محیط های اداری هر روز و هر هفته با این سررسید ها و سالنامه ها سروکار دارند چرا که برای تنظیم برنامه های شغلی خود حداقل باید در روز چندین بار به آن نگاه کرده و مواردی را یادداشت برداری کنند. با موارد ذکر شده، سفارش سررسید تبلیغاتی باعث می شود با جلوی دید بودن هر روزه آن در مقابل مخاطب، تبلیغ و برند شما در ذهن مشتری حک شود. قبل از سفارش سررسیدهای تبلیغاتی باید توجه داشته باشید که با کیفیت بودن محصول شما سبب می شود به صورت طولانی مدت سفارش شما مورد استفاده قرار بگیرد. به این دلیل که بسیاری از مخاطبین تمایلی به نگهداری سررسیدهای پاره و نامرغوب ندارند. بنابراین لازم است در ادامه به نکاتی چند در مورد سررسید با کیفیت 1400 اشاره کنیم:

 

سررسید و سالنامه مرغوب چه ویژگی هایی را دارد؟

برای اطمینان از با کیفیت بودن سررسید یا سالنامه باید با اجزای تشکیل دهنده آن بیشتر آشنا شوید. اجزای تشکیل دهنده سررسید، جلد سررسید، کاغذ صفحات داخلی، صحافی، آستر بدرقه، روبان، تنظیف و شیرازه می باشد.

 

جلد سررسید 1401

برای جلد سررسیدها از پارچه های مختلفی از قبیل: چرم مصنوعی، چرم طبیعی، گالینگور، جیر، اشبالت، سلفون و ... استفاده می شود، هر کدام از این جلدهای سررسید مزایا و معایبی نسبت به سایر آنها دارد. برای مثال جلد چرم ایرانی نسبت به جلد چرم خارجی قیمت پایین تری دارد ولی قابلیت چاپ داغی ندارد؛ البته با درج یک پلاک فلزی می توان با حک تبلیغ یا لوگوی خود روی آن، جلد را زینت داد.

 

کاغذ سررسید

برای مشخص کردن کیفیت سالنامه باید به کیفیت کاغذ صفحات داخلی سررسید توجه داشته باشید. معمولا کاغذ مورد استفاده برای صفحات داخلی سالنامه تحریر سفید یا کرم 70 گرم می باشد که امکان استفاده از کاغذهای دیگر برای بالا بردن ارزش و کیفیت سررسید مانند گلاسه نیز وجود دارد.

 

طراحی سررسید 1401

با توجه به تبلیغ و لوگوی شرکت خود می توانید سالنامه را به طور کاملا اختصاصی طراحی کنید. با قرار دادن برند و لوگو در طراحی جلد سررسید، آستر بدرقه، لت سررسید و همچنین صفحات داخلی می توانید یک سررسید کاملا اختصاصی را سفارش دهید. برای پایین آوردن هزینه ها می توانید برای طراحی از قالب ها و طرح های آماده استفاده کنید.

 

خلاقیت در طراحی

برای زیباتر شدن سفارشات هدایای تبلیغاتی و جلوه بیشتر در نظر مخاطب خود می توانید یک سری از هدایای تبلیغاتی را از لحاظ رنگ و یا جنس و همچنین طرح چاپی روی آنها، به صورت ست سفارش و به مخاطب و مشتریان شرکت ارائه دهید.

 

چاپ سررسید

بسیاری از موسسات چاپ در ایام نزدیک به سال نو برای تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی با یکدیگر در رقابت هستند اما بهتر است توجه کنید که چاپخانه انتخابی از دستگاه های به روز و همچنین از جوهر مرغوب جهت چاپ برخوردار باشد. می توانید طبق نمونه های ارائه شده از آن شرکت چاپ و یا تجربه قبلی برترین موسسه چاپ و تبلیغات را انتخاب نمائید.

 

روبان

روبان همان بند داخل سررسید می باشد که اغلب برای نشانه گذاری داخل صفحات به کاربرده می شود. برای اختصاصی تر شدن و جلوه بهتر سررسید می توانید بر روی روبان سررسید و سالنامه نیز لوگوی خود را درج کنید و یا با قراردادن یک قطعه فلز همراه با لوگوی حک شده شما در انتهای بند زیبایی سررسید را دوچندان کنید.

 

انواع صحافی سررسید

برای متصل کردن جلد به صفحات داخلی سررسید می توان از انواع صحافی مانند چسبی، ته دوخت، فنری، کلاسوری و ... استفاده کرد. هر کدام از این صحافی ها مزایا و معایب خاص خود را داراست. برای مثال صحافی چسبی هزینه کمتری را شامل می شود ولی از کیفیت پایین تری برخوردار است. لازم است با توجه به خصوصیات یک سررسید با کیفیت، صحافی مناسب را انتخاب و سفارش دهید.

 

قیمت سررسید با کیفیت و مرغوب

موسسات چاپ و تبلیغات برای تعیین قیمت هدایای تبلیغاتی به خصوص سررسید و سالنامه موارد بسیاری را درنظر می گیرند. این شرکت های تبلیغاتی به تمام اجزاء سررسید ذکر شده در قسمت های قبلی این مقاله و همچنین هزینه های طراحی و چاپ آن قیمت نهایی را تعیین می کنند. این را هم توجه داشته باشید که هر چه تعداد سفارش شما بیشتر باشد باعث می شود شامل تخفیف شوید و قیمت هر عدد از سفارشتان کاهش پیدا کند.

ارسال نظر