یادداشت ها را در سررسید خود دسته بندی کنید!

نوشتن مطلب در سررسید اگر گسسته باشد، به جای نظم دهی باعث بهم ریختگی کارها می شود. در ادامه مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید موارد مهم را در سررسیدتان دسته بندی کنید.

سررسید و سالنامه پیک فدک

سررسید و سالنامه پیک فدک

یادداشت ها را در سررسید خود دسته بندی کنید!

نوشتن مطلب در سررسید اگر گسسته باشد، به جای نظم دهی باعث بهم ریختگی کارها می شود. در ادامه مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید موارد مهم را در سررسیدتان دسته بندی کنید.

 

  • قرار ملاقات هایی که زمان آن غیرقابل تغییر است.

این قرارها شامل مواردی هست که تغییر آن نیاز به هماهنگی با تعداد افراد بسیاری دارد. برای مثال اگر قرار است با تعدادی از همکاران خود در جلسه ی کاری شرکت کنید، هماهنگی با تمامی این افراد سخت است، پس بدین منظور باید این قرار ملاقات را حتما در سررسید یادداشت کنید تا از زمان آن غافل نشوید.

 

  • زمان بندی در پرداخت های چک و ضروری

نکته مهم در زندگی مدرن امروز افزایش مشغله فکری می باشد که ممکن است زمان پرداخت چک ها را فراموش کنید و یا در صورتی که جزو افرادی هستید که در پرداخت های قبض خود تا روزهای پایانی آن صبر می کنید، بنابراین بهتر است آن را داخل یک دفترچه یا سررسید یادداشت کرده تا با جریمه آن مواجه نشوید.

 

  • اتفاقات مهم!

ممکن است برخی از رخدادها در طول یکسال بیشتر از یکبار اتفاق نیافتد و به دلیل رسیدن به زمان آن که ممکن است مدت طولانی باشد، دچار فراموشی شوید. با نوشتن این رخدادها داخل سررسید یا سالنامه می توانید چند روز قبل برای رسیدن به این اتفاق خود را آماده کنید و یا مرخصی بگیرید در نتیجه یک سررسید می تواند مانع از عقب افتادن این اتفاق مهم باشد.

 

  • اموری که ممکن است فراموش کنید...

برخی از وظایف مهم را ممکن است به علت تداخل با کارهای روزمره فراموش کنید!! کارهای ضروری که تا آخرین لحظه در ذهن شماست اما به محض مشغول شدن به کارهای کوچک تر از آنها غافل می شوید. این دسته از کارها را جزو ضروری ترین یادداشت ها در سررسید خود قرار دهید توجه به ساعات ورزش و نوبت پزشک گسترش کار و حرفه ای شدن بسیار خوب است اما در کنار این پیشرفت از ورزش و چکاپ دوره ای نباید غافل بود. چرا که ممکن است غذا خوردن و کالری نسوزاندن باعث بیماری شما شده و مشغله کاری تاریخ های پزشکی را از یاد ببرید. از سررسید خود جهت یادداشت این موارد مهم غافل نشوید.

 

  • خانواده!

تاریخ های مهم در مورد خانواده مانند روز تولد و سالگردها را از یاد نبرید!!! فراموشی این روزهای مهم می تواند به کسب و کارتان و یا روابط خانوادگی تان آسیب بزند و تمامی زحمات شما را از بین ببرد!!! سررسید شامل تاریخ تمامی روزها در سال است که می تواند در این امر مهم برایتان بسیار کاربردی باشد.

 

  • همه جای سررسید را یادداشت نکیند!

همیشه قسمت هایی از صفحات سررسید و سالنامه را خالی بگذارید و آنها را به زمان استراحت، تفریح و مطالعه و یا حتی هیچ کاری انجام ندهید. از این روزها برای ملاقات با افراد جدید و یا خلق ایده های نود استفاده کنید.

 

  • فردی رو سراغ داریم که از کتابهایی که مطالعه می کند، جملات قصار و نکات مهمش را داخل سررسید می نویسد و الان چندین سررسید از سالهای مختلف دارد که هم شامل جملات خلاصه و هم سالنامه ای دارد که نشان میدهد چه سالی چه کتابهایی را مطالعه کرده است.
ارسال نظر