تقویم رومیزی اختصاصی 1400 | تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی را می توان یکی از مهمترین نوع هدایای تبلیغاتی که مخاطبان خاص خود را دارد برشمرد. یکی از مهمترین خصوصیاتی که تقویم رومیزی را پر مصرف تر و خرید تقویم رومیزی را بیشتر کرده است، قابلیت ملاحظه آن در هر مکان و زمانی به راحتی است.

مثلا میتوان براحتی تقویم رومیزی را روی میز کار یا میز تحریر شخصی و حتی روی میز تلویزیون و یا پیشخوان آشپزخانه قرار داد و در مواقع لزوم آن را مشاهده کرد و روزهای تعطیل و غیر تعطیل و برنامه های روزانه را از تقویم رومیزی مورد نظر براحتی مشاهده نمود.

تقویم رومیزی در ابعاد، اندازه ها و کیفیت های متفاوتی تولید و عرضه می شود، برای مثال ابعاد رایجی که در شرکت پیک فدک هم چاپ و تولید می شود، عبارتند از: تقویم رومیزی فانتزی (اندازه پایه 20 در 12 و برگه های تقویم 19 در 12 سانتی متر)، تقویم رومیزی نفیس ( پایه 23 در 12 سانتی متر و برگه های تقویم رومیزی 22.5 در 12 سانتی متر)، تقویم رومیزی خشتی ( برگه های تقویم رومیزی 14.5 در 14.5 سانتی متر) و ابعاد مختلف دیگری که با مراجعه به قسمت محصولات و بخش تقویم رومیزی میتوانید ابعاد متنوع تقویم رومیزی های تولید شده توسط شرکت پیک فدک را مشاهده کنید.

از دیگر مزایای خرید تقویم رومیزی و همچنین سفارش تقویم رومیزی اختصاصی، مقرون به صرفه و ارزان بودن آن نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی می باشد.

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی - 2

 

 

ارسال نظر